top of page

INKOGNITO Group

Veřejná·144 členů

Laçi Kukësi drejtpërdrejt 23.12.2023 Transmetim


24 nën 2023 — Laçi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 nën 31 tet 2023 — KS Perparimi Kukesi. vs. KF Laci. liveSream. Transmetim i ...


Top Channel/ Të dielën, Tirana-Laçi/ Kukësi pret Teutën dhe YouTube YouTube 1:35 I dyshimtë mbetet qëndrimi i prokurorisë, që gjatë seancës për zbutjen e së masës së sigurisë se Murati nuk ka precendentë të mëparshëm, ndërsa injoron faktin se ndaj tij autoritetet italiane kishin firmosur disa masa sigurie për akuza të rëndaGjykata teksa anashkalon këto fakte, duket se iu jep shumë vlere pretendimeve të të dyshuarit që nuk ka precedentë të mëparshëm penale, ndërsa ka rrethana lehtësuese në familje. Ai pretendon përmes Avokatit se prej disa kohësh është në një marrëdhënie bashkëjetese me partneren e tij, marrëdhënie nga e cila ai ka edhe një fëmijë të mitur. Ai i paraqiti si provë gjykatës një “Raport Vlerësimi Psikologjik”, bazuar në të cilin rezulton se bashkëjetuesja e Muratit, në kushtet konkrete, duke u ndjerë e vetme në rritjen dhe edukimin e fëmijës së tyre, dhe duke qenë në rrethana të vështira e të rënduara psiko-emocionale, aktualisht ndodhet në situatë shumë delikate jo vetëm në kuadër të shëndetit të saj mendor apo psikologjik. Laçi Kukësi drejtpërdrejt falas 23 dhjetor 2023 - Bella Vista 2023 - T for Travel 3 ditë më parë — Teuta Durrës Partizani Tirana transm((SHIKONI>>)) Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt live 3 ... Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20 6 dhj 2023 — DREJTPËRDREJT##) Laçi Tirana drejtpërdrejt 21. 2023[[[transmetim i DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt Tirana Teuta Durrës ... (sporti*) Laçi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 28 27 sht 2023 — Laçi drejtpërdrejt 09/04/2023 Kukësi Bylis Ballsh drejtpërdrejt 10[SHIKONI>] Teuta Durrës Bylis Ballsh (TV>>) Kast. KF Laci Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat Kur të fillojë ndeshja, ju do të jeni në gjendje të ndiqni Skenderbeu Korca vs KF Laci rezultatin e drejtpërdrejtë , minutë pas minute rezultate të azhurnuara ... Ky fakt e vendos atë në kushte tepër të vështira dhe problematike sa i përket aftësisë së saj për të mbajtur, për të rritur, edukuar dhe për t’iu përgjigjur fëmijës së tyre të mitur në të përditshmen për çdo nevojë, kërkesë, në kushtet në të cilat ajo ndodhet. Më tej Fatjon Murati thotë se ka humbur babanë e tij prej disa vitesh dhe ai rezulton se është i vetmi person i cili mundet të kujdeset dhe mund t’i qëndrojë pranë e t’i përgjigjet nënës së tij tashmë në një moshë të thyer, për çdo nevojë, dhe shqetësim. Por, Fatjon Murati, nuk ishte kaq i parëndësishëm në botën e krimit. Madje ai e kishte nisur punën e tij që herët, duke krijuar një pasuri për tu pasur lakmi, gjë që dokumentohet edhe nga CV-ja e tij e pasur që pasqyrohet në kërkesat e gjykatave italiane, ndaj personit të tij. Kush është Fation Murati dhe si u arratis për t’i shpëtuar atentatit - Konica. al15. 03. 2023 - 21:24Nga boksier në shënjestër të atentatit në Don Bosko nga njerëzit e Ervis Martinajt, “Në Shënjestër” ka ndërtuar profilin e Fatjon Muratit, personit që u kap me arsenal armësh dhe që dyshohet si shënjestra e atentatit të pak ditëve më parë në Don Bosko. Profili i Fation Muratit Por cila është armiqësia e Fatjon Muratit me grupin e Ervis Martinaj dhe pse këta të fundit, kërkojnë me çdo kusht eliminimin e tij? Pse Murati, dikur një boksier me një të ardhme të ndritur, që aspironte të ishte kampion bote në peshat e boksit profesionist, u kthye në një eksponent të krimit? Cila është lidhja e tij me masakrën e Fushë-Krujës ndaj Brilant Martinaj dhe miqve të tij? Dhe pse ai mbahej pranë vetes nga Endrit Dokle, një tjetër armik i deklaruar i Ervis Martinaj për të cilin ky i fundit sipas dëshmive të Nuredin Dumanit, kishte paguar shuma të mëdha parash për ta eliminuar Doklen? A janë vetë rrëfimet e Dumanit, ato që po rihapin hesapet e pambyllura ndërmjet bandave? Si u arrestua Fatjon Murati në makinën e Endrit Dokles dhe si mundi t’i shpëtojë qelisë falë vendimeve kontroverse të gjykatës, duke kaluar në arrest shtëpiak, arrest që e theu më 19 janar 2023, duke u larguar nga Shqipëria, nëpërmjet pikave kufitare? Sipas informacioneve të siguruara nga emisioni ‘Në Shënjestër’, Fatjon Murati, në lokalin e të cilit ndodhi masakra me 1 të vrarë dhe 6 të plagosur, midis të cilëve edhe një vajzë 10 vjeçare, nuk ishte një emër i papërfolur për skedarët e Policisë së Shtetit. Ai ishte në verën e vitit 2022, një nga personat më të shumëkërkuar për ekzekutimin e trefishtë të ndodhur në Mbikalimin e Fushë-Krujës, ku në mesditën e 17 korrikut të këtij viti, humbën jetën në pritë Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij, Dikler Vata dhe Besmir Hoxha. Listë në të cilën Murati nuk ishte i vetmi i dyshuar në kërkim, pasi bashkë me të, policia e Krujës, kërkoi të marrë në pyetje edhe miqtë e tij, Endrit Dokle, Ramazan Rraja, Gentian Reçi, Rohan Brahimi dhe Alesio Dobrozi. Të gjithë persona të njohur për rrezikshmërinë e tyre të lartë, për të cilët policia kërkonte jo vetëm dëshminë e tyre, por edhe kishte shpallur njoftim në pikat e kalimit kufitar që nëse ata paraqiteshin në dalje apo në hyrje të shoqëroheshin për t’u pyetur në lidhje me masakrën e Fushë-Krujës. Por ndërsa policia kishte shpallur një njoftim të tillë, duket se Fatjon Murati ishte në Shqipëri. Por ndërsa Murati u vu në pranga për këtë vepër penale, ashtu si shumë të tjerë të ngjashëm, edhe ai do të luante lojën e tij me drejtësinë, në këtë rast me drejtësinë e re, të dalë nga Vettingu. Gjyqtarja Migena Laska caktoi ndaj Muratit masën e arrestit me burg, pasi e cilësoi si një person me rrezikshmëri. Ndërsa me bujë prokuroria sekuestroi pasurinë e tij me vlere 5 mln euro. Pasuri e cila dyshohej se rridhte nga aktiviteti kriminal ku 33-vjeçari ishte përfshire në Itali, fillimisht duke kryer vjedhje ne kuadër të grupit kriminal e më pas duke trafikuar drogëra të forta. Masa e arrestit për të u konfirmua nga Gjykata e Apelit në tetor të 2022, tri muaj me vonë, po gjyqtarja Migena Laska ndryshoi qendrim. E njëjta gjyqtare e dërgoi nën arrest shtëpie të dyshuarin me pretendimin se ai nuk ishte i rrezikshëm. [FALAS#] Vllaznia Skënderbeu drejtpërdrejt falas 22 dhjetor Teuta; Laci. Partizani; Dinamo Tirana. Skenderbeu; Egnatia. Kukesi. 5%... Lajme Durrës - Lajme Durrës Portali juaj i besuar! Lajmet më të fundit ... Kjo, pasi ai u arrestua pikërisht në makinën e Endrit Dokles, ish-kreut të njërit prej fraksioneve të Bandës së Durrësit, të liruar me kusht. Dokle po udhëtonte me familjen e tij, kur u ndalua nga policia dhe në makinën e tij u gjet Fatjon Murati, 33-vjecari cili u arrestua pasi dyshohej si posedues i armëve të zjarrit të gjetura në një kompleks rezidencial në kryeqytet, bazë armatimi për të cilën më herët ishte arrestuar edhe 25-vjeçari nga Laçi, Kristian Gjini. Por ajo që e fundosi Fatjon Muratin, ishte një gjurmë papilare e gjetur në një nga armët e fshehura në banesën që Kristian Gjini, kishte marrë me qira. [Shikoni drejtpërdrejt@] Laçi Skënderbeu shiko live 8 tetor 7 tet 2023 — (Sporti**) Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt live 15 shtator 2023... Laçi Kukësi Arsenal Tula Sutjeska Nikšić 202202. (TV###) Partizani Tirana ... (ONLINE***) Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 5 nëntor ... drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ) DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i FK Kukesi vs FK Dinamo ...


O nás

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

členů

 • petra
 • ctv04entity
 • David Jay T
  David Jay T
 • Reno Smidt
  Reno Smidt
 • Maruvs Maruvs
  Maruvs Maruvs
bottom of page