top of page

INKOGNITO Group

Veřejná·144 členů

Budování Budoucnosti: Dětské Vývojové Centrum v ČR.

Dětské centrum Nová generace je jako malý kouzelný svět plný možností a příležitostí pro děti i dospělé v České republice. Už jste slyšeli o tomto úžasném místě, kde se setkává více než 25 různých druhů aktivit pro rozvoj vašich dětí? Pokud ne, pak vám dnes rádi přiblížíme toto jedinečné místo, kde se děti mohou učit, objevovat a bavit se jako nikde jinde!

Dětské centrum Nová generace není jen další průměrné zařízení pro děti. Je to místo, kde se spojuje vzdělávání, zábava a rozvoj osobnosti dohromady. V jeho srdci leží MINIzahrada, kde děti mohou objevovat, hrát si a rozvíjet svou kreativitu a motoriku. Ale to není všechno! Centrum nabízí také komplexní rozvojové aktivity vedené profesionály jako jsou neuropsychologové, logopedové, defektologové, psychologové a specialisté na neurokorekci. Tato široká škála odborníků zajišťuje, že každé dítě dostane individuální péči a podporu podle svých potřeb a schopností.

Vzdělání a Zábava: Klíč k Dětskému Rozvoji v Centru Nová Generace https://novagen.cz/

Více než 25 druhů aktivit! To je skutečně ohromující nabídka, která uspokojí každého. V centru najdete vývojové, kreativní a sportovní sekce pro každý vkus. Zde se vaše dítě může naučit kreslit, sochařit, hrát hudbu, tančit, skákat, zpívat, poslouchat, počítat, přemýšlet a mluvit. Rozmanitost programů je opravdu fascinující a dává dětem možnost objevovat a rozvíjet své dovednosti a zájmy.

Ale co dělá centrum Nová generace tak výjimečným? Je to atmosféra plná lásky, podpory a inspirace, kterou zde najdete. Učitelé a odborníci pracující v centru jsou nejen profesionálové ve svém oboru, ale také vášniví pedagogové, kteří milují svou práci a jsou připraveni podpořit každé dítě na jeho cestě k rozvoji a úspěchu. Jejich láska k dětem a jejich oddanost vytváří prostředí, ve kterém se děti cítí bezpečně, podporováno a motivováno k dosažení svého plného potenciálu.

Dětské emoce jsou pro nás v centru Nová generace velmi důležité. Chápeme, že emocionální rozvoj je klíčový pro celkový rozvoj osobnosti dítěte. Proto se snažíme vytvořit prostředí, kde se děti mohou svobodně vyjadřovat, sdílet své pocity a učit se řídit své emoce. Věříme, že dětské emoce jsou jako malý kouzelný motor, který nám dává příležitost posouvat se vpřed a rozvíjet se společně s dětmi!Takže pokud hledáte místo, kde se vaše dítě může učit, růst a bavit se, neváhejte a navštivte dětské centrum Nová generace. V sekci PROGRAMY-SLUŽBY si můžete vybrat tu správnou aktivitu pro vaše dítě nebo jednoduše zavolejte na číslo +420 154-92-70 a rádi vám odpovíme na všechny vaše dotazy. Jsme tady pro vás a vaše dítě, abychom společně objevili nové možnosti a rozvíjeli se každý den!


O nás

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

členů

 • petra
 • ctv04entity
 • David Jay T
  David Jay T
 • Reno Smidt
  Reno Smidt
 • Maruvs Maruvs
  Maruvs Maruvs
bottom of page