top of page

INKOGNITO Group

Veřejná·144 členů

Vaše krása v dobrých rukou: Slávka Holíková v Česku.

Už je to pár měsíců, co jsem se rozhodl něco ve svém životě změnit. A víte, co jsem si vybral? Módní kadeřnický salon Slavka Holíková v České republice. Zpočátku to vypadalo jako obyčejný nápad: "Půjdu, nechám se ostříhat, změním barvu vlasů." Ale realita předčila všechna očekávání a teď už chápu, proč je tento salon tak oblíbený.

Po vstupu do salonu jsem okamžitě pocítila atmosféru pohodlí a stylu. Kombinace moderního designu interiéru a vřelého přivítání personálu ve mně vyvolala pocit, že jsem na místě, kde opravdu záleží na každém zákazníkovi. Přivítala mě samotná Slávka, elegantní žena s bezvadným vkusem, a nabídla mi šálek aromatické kávy. Probrali jsme má přání a věřil jsem její profesionalitě.

Svět krásy a stylu se Slávkou Holíkovou: váš prostor pro proměnu https://slavkaholikova.cz/

Můj první krok byla změna účesu. Vždycky jsem měla dlouhé vlasy, ale Slávka navrhla zkusit něco nového a navrhla mi střih na bob. S mírnou obavou jsem souhlasil a výsledek byl úžasný. Moje vlasy začaly vypadat plnější a zdravější a cítila jsem se jako obnovená.

Tím ale moje cesta do světa krásy neskončila. Slávka mi vyprávěla o nejnovějších technikách melírování a tónování vlasů, které v salonu používají. Zvolila jsem jemné melíry, aby vlasy získaly přirozený lesk a hloubku barvy. Zákrok byl rychlý a bezbolestný a výsledek byl mimo pochvalu. Moje vlasy začaly na slunci hrát nové odstíny a nemohla jsem se nabažit svého odrazu v zrcadle.

Jednou z vlastností salonu Slávky Holíkové je schopnost řešit problémy s růstem a tloušťkou vlasů. Pokud máte obavy z řídkých chloupků nebo pomalého růstu, nabízejí jedinečná řešení. Zaujala mě především technika lepení keratinem a eurolockem. Pro ty, kteří chtějí zvětšit objem a délku vlasů, je to ideální řešení. Vybrala jsem si barvu a délku vlasů, jakou jsem chtěla, a po pár hodinách vlasy vypadaly jako filmová hvězda.

Pro ty, kteří preferují nezávislé experimenty se vzhledem, salon nabízí širokou škálu doplňků. Různé sponky s živými vlasy, copánky, paruky - to vše lze zakoupit přímo v salonu. Pro zpestření jsem se rozhodl vyzkoušet několik těchto doplňků. Ukázalo se, že jsou nejen krásné, ale také snadno použitelné.

Slávka Holíková navíc nabízí služby tvorby svatebních a společenských účesů. Nemohla jsem si nechat ujít příležitost vyzkoušet jeden z těchto účesů. V den důležité události jsem přišel do salonu a specialisté vytvořili skutečné mistrovské dílo. Účes vypadal elegantně a vydržel celý večer i přes tanec a aktivní zábavu.

Dalším příjemným překvapením bylo líčení pro jakoukoliv příležitost. Specialisté salonu vám nejen upraví vlasy, ale také vytvoří úžasný make-up. V běžných dnech je to lehký denní make-up, který zdůrazňuje přirozenou krásu a na večerní akce je jasný a výrazný. Nechala jsem si udělat i permanentní make-up, který zkorigoval drobné nedokonalosti a ráno mi ušetřil spoustu času. Nyní moje obočí, rty a oční víčka vypadají každý den bezchybně.

Salon nabízí také kosmetiku pro všechny typy vlasů. Slávka pro mě osobně vybrala pečující produkty, které mým vlasům dokonale seděly. Když jsem je použil doma, všiml jsem si, že moje vlasy jsou silnější, měkčí a lesklejší.

Slavka Holíková není jen salon, je to celý svět, kde je každý detail promyšlen pro vaše pohodlí a krásu. Nikdy jsem si nemyslela, že návštěva salonu může být tak příjemná a inspirativní. Pokud chcete změnit svůj vzhled, vyzkoušet něco nového nebo se jen tak dopřát, určitě navštivte tento úžasný salon v České republice. Nebudete litovat a výsledek předčí všechna vaše očekávání.

O nás

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

členů

 • petra
 • ctv04entity
 • David Jay T
  David Jay T
 • Reno Smidt
  Reno Smidt
 • Maruvs Maruvs
  Maruvs Maruvs
bottom of page